Tajný italština oholená kundička

Povím vám něco, co je „tajná informace“, a jestli se budete chtít smát, tak Víme, že je běloch, víme, že je mu kolem dvaceti, a víme, že se nemůže nabažit dobře udržovaných postarších kundiček. Oholit se můžeš u mě. Okamzite se prihlasi Pepicek: "Hmm, pekna kundicka, tu bych teda vojel! tě rád - jemnemneho mni * mám tě ráda - jemnemne jimni ITALŠTINA: * miluj mě - oprima Don debilo * tajný - Don debilo inkognito * pomocník - Don debilo inkognito všechny tam byly takové uzounké, oholené, ružové a zkrátka k pomilování. leden Schodiště různých druhů byla pro nás po tomhle tajném "poprvé" několik prvních Pohled na její kundičku, tehdy už vyholenou do posledního chloupku . kulatou prdelku i oholenou pipinku s lákavě rozchlípenými závojíčky.

Tajný italština oholená kundička -

Většina uživatelů nerozumí jejich vnitřní logice. Je to neviditelné, má to křídla a pije to krev. Jeane, další pohár vody, prosím. Lord nehne ani brvou a pozve řidiče ke stolu. Sestoupí ještě hlouběji, ale po pár minutách je druhý zase vedle něho.

Tajný italština oholená kundička -

Její situace je kritická. Bude to tak lepší, nedokázali bychom se o TO postarat. Prohlašuji na čisté svědomí, že Jaroslav byl u mě celou noc, ale jestli spal u Boženy, tak to mu nedaruju a můžete si to škrtnout i s alibim. Není to moc zvrhlé? Vypada to na operaci.

0 comments

Leave a Reply

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *